fb Pixel
Oficjalna strona "Zamek" Sp. z o.o. - administratora Zamku Ogrodzienieckiego, Grodu na Górze Birów oraz właściciela Gościńca pod Lilijką
PL EN

Ogrodzieniecka Twierdza Światła - już otwarta

Strona główna » Aktualności » Ogrodzieniecka Twierdza Światła - już otwarta

wielkość tekstu: A | A | A

Ogrodzieniecka Twierdza Światła - już otwarta

Zapraszamy Was do krainy tysiąca świateł!

Mamy wrażenie, że każdy słyszał o Zamku Ogrodzieniec w Podzamczu i przynajmniej raz go odwiedził. To największy i najbardziej rozpoznawalny Zamek położony na Szlaku Orlich Gniazd.

A czy ktoś w Was był na Zamku po zmroku, kiedy rozbłyska tysiącem świateł?

Od początku listopada macie taką możliwość! Zapraszamy Was na spektakle świetlne w ruinach naszego Zamczyska.

Odkryjcie z nami Ogrodzieniecką Twierdzę Światła, w ramach której  na terenie przedzamcza oraz na Dziedzińcu Zamkowym zainstalowaliśmy iluminacje – postacie świetlne, które niewątpliwie kojarzą się z naszym Zamkiem.

Tuż przy wejściu zobaczycie piękną, mieniącą się bramę, która zaprasza Was do naszej Twierdzy. Chwilę później ujrzycie karetę mknącą w stronę Zamku. Zanim dotrzecie do zamkowych wrót z witającymi Was halabardnikami na swojej drodze spotkacie jeszcze kata z czerwonymi oczami oraz legendarnego czarnego psa na łańcuchu. A to dopiero początek Waszej przygody z świetlnymi postaciami na naszym Zamku!

Z nami historia nie będzie nudna! Ogrodzieniecka Twierdza Światła to historia i legendy Zamku opowiedziane światłem i dźwiękiem! Do stworzenia tego unikatowego projektu sięgnęliśmy po najnowsze zdobycze technologii, co pozwoliło uzyskać nam spektakularny efekt końcowy!

A jeśli macie apetyt na więcej – musicie koniecznie odwiedzić nas w weekendy! W tych dniach zapraszamy na niezapomniane pokazy ognia - FIRE SHOW, niesamowite walki rycerskie w kręgu ognia oraz opowieści zamkowego kustosza przy cieple ogniska.. i wiele innych atrakcji.

Z nami przeżyjecie niezapomniane chwile!

Odkryjcie Zamek Ogrodzieniec w nowej, świetlistej odsłonie!

Zamkowej magii nigdy dość!

Cennik biletów "Ogrodzieniecka Twierdza Światła" od godziny 16:00

Rodzaj biletu

Ulgowy

Normalny

Ogrodzieniecka Twierdza Światła

23zł/os

29zł/os

 

 

Kliknij tutaj aby wybrać termin oraz kupić bilety online !

Sponsorami projektu Ogrodzienieckiej Twierdzy Światła są:

 

czytano: 12336 razy

autor: zamek-ogrodzieniec.pl

data dodania: 2021-11-04 08:25:58

Formularz zapytaniowy
Ciekawostki
  • Czy wiesz, że... W każdy wakacyjny piątek organizujemy "Wieczór z Duchami", podczas którego przewodnik zabierze Was w podróż po zamkowych murach opowiada­jąc owiane leg­endą his­to­rie, a z ciem­nych zaka­marków wyłonią się niespodziewanie zjawy i upiory…dalej 
  • Czy wiesz że... Nieopodal Zamku Ogrodzienieckiego znajduje się zrekonstruowany Gród Królewski na Górze Birów. Jest to to niezwykle cenne wzgórze jurajskie pod względem archeologicznym,przyrodniczym jak i krajobrazowym... tylko 20 min spacerkiem od Zamku.dalej 

„ZAMEK” Sp. z o.o. Ogrodzieniec
ul. Koś­ciuszki 66, 42-440 Ogrodzie­niec

tel.: +48 32 67 32 220
e-mail: biuro@zamek-ogrodzieniec.pl

  • winda_cmyk
  • pokoj_goscinny3_cmyk
  • p3_cmyk
  • lazienka_n_cmyk
  • lazienka
Witamy na stronie internetowej śląskiego Zamku Ogrodzieniec. Zachęcamy do zwiedzania zamku rycerskiego, uczestniczenia w imprezach rycerskich i pokazach. Gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Kup bilet online
Facebook
Wersja mobilna