fb Pixel
Oficjalna strona "Zamek" Sp. z o.o. - administratora Zamku Ogrodzienieckiego, Grodu na Górze Birów oraz właściciela Gościńca pod Lilijką
PL EN

Voucher 2021

Strona główna » Aktualności » Voucher 2021

wielkość tekstu: A | A | A

Voucher 2021

Szanowni Państwo,

Ruszamy ze sprzedażą voucherów podarunkowych na Zamek w Ogrodzieńcu! Stworzyliśmy dla Was niepowtarzalną okazję – możliwość zakupu w promocyjnej noworocznej cenie 250zł za dwuosobowy voucher. Standardowa cena zakupu vouchera wynosić będzie 450zł. 

Tego typu prezent sprawi przyjemność nie tylko miłośnikom historii, ale przede wszystkim każdemu, kto choć trochę lubi podróże i piękne widoki. Zamek w Ogrodzieńcu to miejsce, które każdy powinien wpisać na swoją listę odwiedzin. Jeżeli bliska Wam osoba jeszcze nie miała okazji zwiedzić Zamku, a Wy wiecie że warto, to jest idealny moment na zakup vouchera. Naturalnie kupiony voucher możecie zatrzymać też dla siebie.

 • Zaproszenie jest wyjątkowe, bo pozwala na nielimitowany wstęp na Zamek oraz Gród na Górze Birów w sezonie 2021 dla dwóch osób
 • Dodatkowo każdy voucher obowiązuje na wszystkie planowane wydarzenia organizowane przez „Zamek sp. z o.o.” z wyłączeniem Wieczorów z Duchami.
 • Na zaproszeniu znajduje się imię i nazwisko obdarowanej osoby oraz informacja o możliwości wejścia na teren z osobą towarzyszącą
 • Kochamy naturę, więc zakupione zaproszenie z chęcią wyślemy pocztą elektroniczną po zaksięgowaniu wpłaty, a przy wejściu wystarczy się nim okazać na urządzeniu mobilnym
 • Voucher sprawdzi się na wiele okazji, napisz do nas a indywidualnie go spersonalizujemy!
 • Zaproszenie jest ważne 12 miesięcy, dzięki temu zakup daje komfort wyboru dogodnych terminów (zgodnie z informacjami o otwarciu obiektów)
 • Dodatkowo w każdą wakacyjną niedzielę będą czekać na Was zamkowe atrakcje
 • Zakupując voucher otrzymujecie 10% rabatu na gastronomię w Bistro na Zamku i Zamkowym Gościńcu pod Lilijką

 

Dlaczego warto ?

Zamek Ogrodzieniec to największy i jeden z najpiękniejszych z zamków na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej wybudowany na skale. W jego otoczeniu znajdują się fantazyjne formy skalne, które dodają mu malowniczości. Te majestatyczne ruiny zachęcają, aby do nich wracać. Wielokrotnie podczas sezonu widujemy tutaj te same twarze, które pojawiają się u nas, by raz jeszcze poczuć magię tego miejsca. Zamek zmienia swoje oblicze cztery razy w roku i trzy razy dziennie. Każda pora dnia także wydobywa z niego inne piękno. Jest inny wiosną, latem i jesienią. Zimą, obsypany śniegiem staje się nie do poznania.

Zakupując voucher otrzymujecie również nielimitowany wstęp do Gródu na Górze Birów. To oddalona o półtora kilometra od Zamku rekonstrukcja słowiańskiego grodu, na którą prowadzi aż 85 schodów. Ze szczytu rozpościera się widok, który zapiera dech w piersiach. Można go podziwiać nie raz, ale w nieskończoność. Czasem, kiedy pogoda sprzyja widać piękne Beskidy oddalone o ok. 130 km. To warto zobaczyć!

Nic tak nie ucieszy dużych i małych miłośników podróży jak szansa na poznanie nowych atrakcji, nieodkrytych szlaków i ciągły kontakt z naturą. Zamek w Ogrodzieńcu wraz z Grodem na Górze Birów to idealne miejsca na relaks!

Nasz voucher to doskonały prezent na każdą okazję !

Osoby zainteresowane zakupem prosimy o kontakt na adres e-mail: k.szelag@zamek-ogrodzieniec.pl, tel. 691 704 714

Standardowo voucher wysyłamy elektronicznie na wskazany adres e-mail w ciągu dwóch dni roboczych. Możecie również wybrać wersję drukowaną, którą wyślemy do Was listem poleconym na podany adres w ciągu siedmiu dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.

Osoba obdarowana na pewno poczuje się wyjątkowo, kiedy w zaproszeniu zobaczy swoją twarz! W związku z tym zachęcamy również do przesłania zdjęcia przedstawiającego osobę wymienioną imiennie.

ZAŁĄCZNIKI

czytano: 2593 razy

autor: zamek-ogrodzieniec.pl

data dodania: 2020-11-24 10:48:04

Formularz zapytaniowy
Ciekawostki
 • Czy wiesz, że... W każdy wakacyjny piątek organizujemy "Wieczór z Duchami", podczas którego przewodnik zabierze Was w podróż po zamkowych murach opowiada­jąc owiane leg­endą his­to­rie, a z ciem­nych zaka­marków wyłonią się niespodziewanie zjawy i upiory…dalej 
 • Czy wiesz że... Nieopodal Zamku Ogrodzienieckiego znajduje się zrekonstruowany Gród Królewski na Górze Birów. Jest to to niezwykle cenne wzgórze jurajskie pod względem archeologicznym,przyrodniczym jak i krajobrazowym... tylko 20 min spacerkiem od Zamku.dalej 

„ZAMEK” Sp. z o.o. Ogrodzieniec
ul. Koś­ciuszki 66, 42-440 Ogrodzie­niec

tel.: +48 32 67 32 220
e-mail: biuro@zamek-ogrodzieniec.pl

 • winda_cmyk
 • pokoj_goscinny3_cmyk
 • p3_cmyk
 • lazienka_n_cmyk
 • lazienka
Witamy na stronie internetowej śląskiego Zamku Ogrodzieniec. Zachęcamy do zwiedzania zamku rycerskiego, uczestniczenia w imprezach rycerskich i pokazach. Gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Kup bilet online
Facebook
Wersja mobilna